Papatya Kremi 100 ml

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

KİŞİSEL BAKIM / KREMLER

Papatya Kremi 100 ml (K-9)

ÜRÜN KODU : K-9

:154,06 TL

ÜRÜN AÇIKLAMA :

Pürüzsüz ve iyi görünümlü eller çok önemlidir, özellikle iyi bir ilk izlenim bırakmak için. Ancak, ellerimiz günlük hayatımızda bir sürü şeye maruz kalır. Sonuç olarak eller sert, çatlak, kuru, iltihaplı veya tahriş olur. Bazılarımız insanlarla tokalaşmaktan ya da toplum içinde ellerini göstermekten utanç bile hissedebilir.

Papatya Kremi, soğuk ve deterjanların neden olduğu derinin pul pul ayrılmasına karşı deriyi besler ve tahrişe karşı korur. Yeniden  yumuşaklık ve esneklik kazanmasına yardımcı olur. Koruyucu aktif maddeler çabuk bir şekilde emilir ve yağ hissi bırakmaz. Derinin doğal dengesi onarılır.

HEDEF KİTLE

Papatya Kremi cennet kokusu ile özellikle hızlı ve emici bir el kremi arayan insanlar için geliştirilmiştir. Kadın ve erkek içindir.

ÖZELLİKLER

Kolayca emilir. Dokunduğunuz her ne olursa olsun yağ izi bırakmaz ve elleriniz kadife yumuşaklığında olacaktır. Bu el kremi ekolojik kurallara göre geliştirilmiştir. Bu ürün;

  • Parabenler içermez
  • Kimyasal koruyucular içermez
  • Sentetik boya ve parfüm içermez
  • Parafin ve silikonlar içermez
  • PEG (Polietilen Glicol) bileşikleri içermez

AKTİF İÇERİKLER

Papatya Destilatı ve Bisabolol ( Papatya'nın Parçası), Sarı Kantaron Ekstratı, Pentavitin, E Vitamini, Ayçiçeği Çekirdeği Yağı, Brokoli Tohumu Yağı, Sandal Ağacı Özü, Kapsüllü Hiyalüronik Asit

KULLANIM ÖNERİLERİ

Bir miktar kremi, ellerinize masaj yaparak tamamen emilimi sağlanıncaya kadar yedirin. 

 

PAYLAŞ :