Gündüz Kremi 50 ml

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

KİŞİSEL BAKIM / KREMLER

Gündüz Kremi 50 ml (K-6)

ÜRÜN KODU : K-6

:361,77 TL

ÜRÜN AÇIKLAMA :

Yoğun besleyici gündüz kremi – tüm ciltlere uygun. Değerli etkin içerikler cildi nem kaybına karşı korur, deriye bakım sağlar ve pürüzsüz ve yumuşak bir cilt hissi verir. Hiyalüronik ve Q10 ile birlikte bu sıkılaştırıcı krem kırışıklıkları ve çizgileri azaltır ve yeniden sıkılık ve elastiklik sağlar. 

Özel birleşimi cildi erken yaşlanmadan korur ve uzun dönem koruma sağlar. Kapsüllü etkin içeriği cildin daha derin tabakalara nüfuz etmek ve orada etkilerini tam olarak göstermek üzere oluşturulmuştur. Hiyalüronik asit cildin bağlayıcı nem kapasitesini arttırırken, koenzim Q-10 da cildin kendini onarma mekanizmasını tetikler. Hücreler etkin hale gelir. Dahası içinde karite yağı ve koenzim Q-10 bulunduğu için güneş ışınlarına karşı doğal koruma sağlar. Bu her zaman-kinden daha önemli çünkü UV ışınlar incelen ozon tabakası nedeniyle artık atmosferde  daha az filtreleniyor! Bu doğal bileşkenler Gündüz Krem’imize eklenmesi gereken kimyasal filtreleri engelliyor. 

AKTİF İÇERİKLERİ

Çemenotu Özütü, Kapsüllü Hiyalüronik Asit, Kapsüllü Kenzim Q10, Pentavitin, Karite Yağı, İrikalmin, Fitoskualen, Ayçiçeği Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı

KULLANIM ÖNERİLERİ

Sabahları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüze, boynunuza ve göğsünüze kremden bir miktar sürün ve dikkatlice masaj yapın.

PAYLAŞ :