Diş Jeli 100 ml

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

KİŞİSEL BAKIM / KREMLER

Diş Jeli 100 ml (K-5)

ÜRÜN KODU : K-5

:83,77 TL

ÜRÜN AÇIKLAMA :

Diş bakımı vücut bakımının önemli bir kısmıdır. Ortalama yaş yükselirken diş ve dişeti kalitesini de olabildiğince korumak bir hedeftir.

Dişlerinizi düzenli temizleyerek tartar ve yiyecek artıkları ortadan kalkıyor ve sonuç olarak da bakteri sayısı düşük kalıyor. Bu bakım çürükleri, dişeti iltihabını, parodontozu ve bir de kötü kokuyu önler. Bakterilerin yaklaşık %60'ının yer aldığı dilin arka kısmını temizlemek de önemli. Dili düzenli olarak temizleyerek bakteri sayısı azalır ve çürük riski de azalmış olur. Dahası tam da o bakteriler kötü kokunun sebebidir.

Normalde en önemlisi uyumadan önceki olmak üzere, günde iki kez dişleri temizlemek yeterlidir. Aksi takdirde dişler uzun saatler gereksiz yüke maruz kalırlar. Asit içeren yiyecekler veya limon içeren içecekler tükettikten sonra ağzı sadece suyla çalkalamak ve dişleri yaklaşık 20 dakika sonra temizlemek önerilir.

Her yemekten ve şekerli içecek içtikten sonra, yiyecek kalıntılarından en azından belirli bir miktar kurtulmak için, ağzımızı çalkalamalıyız (sıkarak).  

Nahrin Diş Jeli cilalama, temizleme maddeleri ve sağlıklı bitki özütlerinden oluşan dengeli içeriğiyle, diş fırçasını temizleme etkisini destekler. Bu Diş Jeli dişlere yapışan bakteriyal biyofilmi, güçlü bir mekanik temizliğe gerek kalmadan yok eden özel bir maddeyle zenginleştirilmiştir.  

Nahrin Diş Jeli'ni düşük köpürme etkisiyle geliştirdi - yüzey etkin madde içermez -, dolayısıyla da olabildiğince doğaldır.   

ÖZELLİKLER

  • Yüzey etkin madde içermeyen ve Alplerden gelen 7 bitkiyle zenginleştirilmiş diş temizleme jeli
  • Temizleme, cilalama, bakım ve koruma maddeleri arasında optimize edilmiş ilişki
  • Alplerden gelen bitkiler dişetlerine bakım yaparak ve koruyarak tahriş olmasını ve iltihaplanmasını engeller
  • Nahoş kokuları engelleyerek diğer insanlarla iletişimde hoş, ferah bir his yaratır
  • Dekaben BL ilave edilerek hem dişler, hem de ağız bakterilerden kurtulur böylece çürüklerden korunur
  • Paraben, herhangi bir PEG maddesi, herhangi bir halojen bileşimi (florür) içermez
  • Besin yasalarına uygun aromalar içerir

AKTİF İÇERİKLER

Dekaben BL, Pirinç Kepeğinden Elde Edilen Bitkisel İçerik, Sarı Kantaron Özütü, Kadife Çiçeği Özütü, Adaçayı Özütü, Gülhatmi Özütü, Ebegümeci Özütü, Kırk Kilit Otu Özütü, Kekik Özütü

KULLANIM ÖNERİLERİ

  • Dişlerinizi Nahrin 7-Bitki Diş Jeli'yle günde en az 2 kez temizleyin .    
  • Diş Jeli, Nahrin Ağız Gargara'sıyla beraber ideal şekilde tamamlanabilir. Seyahat edenler için idealdir.

PAYLAŞ :