BB Krem 30 ml

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

KİŞİSEL BAKIM / KREMLER

BB Krem 30 ml (K-8)

ÜRÜN KODU : K-8

:255,01 TL

ÜRÜN AÇIKLAMA :

BB kremi terimi “blemish balm cream”den (leke balsam kremi) gelir. İlk olarak bu kremler Alman bir dermatolog tarafından, lazer tedavisi gören bir cildin takibinde kullanılmak üzere, bakım, UV korunma ve altyapı amaçlı geliştirilmiştir. 

Makyaj
Karşılaştırmak gerekirse hafif boyalı günlük kreme göre göre, BB kremi cilde hafif bir renk katmakla kalmaz, aynı zamanda eşit ve kusurssuz bir kapatıcı özellik de sunar. Avrupa’daki yeni trend: “çıplak deri görünümü”. 

Güneş Bakımı
Bugün, UV ışınları derinin yaşlanmasının en büyük sebebi varsayılıyor. Yüksek güneş filtresi cildin erken yaşlanmasına karşı korumaktadır.  

Cilt Bakımı
Etkin içerikler cilde nem sağlayarak taze, sıkı ve aydınlık görünmesini sağlar.  Buna ek olarak, bu hepsi-bir-arada ürünü sayesinde banyoda hem yer, hem zaman kazanırsınız.

BB kremleri sadece bilindik makyaj mağazalarında değil, bu ürünlerin birçoğu artık raflarda günlük kremlerin hemen yanında. BB kremleri geleneksel gündelik kremlerin bir kısmının yerini alacak. 

Bu sebeple Nahrin yüksek kalitede bir BB kremi geliştirdi. 

7-in-1: Gündelik Hepsi-Bir-Arada Bakımı 

• Lekeleri örter
• Eşit cilt tonu
• Nem sağlar
• Kırışıklıkları azaltır
• Cildin erken yaşlanmasını engeller
• UV ışınlarına karşı korur
• Parlayan bir cilt tonu yaratır

Nahrin BB Kremi pürüzsüz bir görünüm ortaya çıkarır. Işığı yayan pigmentler, gözenek ya da çizgi gibi bozuklukları görsel olarak gizlerler. Cilt taze, sıkı ve aydınlık görünür. Bu kremin tek rengi mevcuttur, ancak rengi her cilt tonuna uyum sağlar. 
Nahrin BB kreminin, cildi güneş ışınlarından koruyan ve cildin erken yaşlanmasını engelleyen, özel bir UVA/UVB koruma dengesi vardır. 
Doğal etkin unsur Ektoin cildi UV ışınlarına, dehidrasyona, sıcak veya soğuğa karşı korur ve dolayısıyla da kırışıklık ve benzeri diğer cilt hasarlarını da önler. 

Anti-allerjik kokusu cilde hafif, kadınsı bir koku iletir. 

HEDEF GRUBU

Nahrin BB kremi zamandan tasarruf etmek isteyen ve bir sürü yüz bakım ürünü kullanmak istemeyen tüm kadınları hedefler. Bu krem tüm ciltlere, özellikle de hassas ciltlere uygundur. Her cilt tonuna uyum sağlar. Geleneksel makyaja kusuruz bir alternatiftir.  

ÖZELLİKLER

• Bu formülasyonun düşük derişimli bir güneş engelleyici filtreye ihtiyacı varken, kremimizde yine de yüksek güneş koruma faktörü vardır. 
• Etkin unsurlarla beraber anti-allerjik kokusu, hassas ciltler için bile yüksek bir cilt toleransı sunar. 
• Renk pigmentleri parlak, sağlıklı bir pırıltı sağlayarak çizgilerin görünümünü azaltır. 
• Nahrin BB kremi kolayca dağılır ve çabuk nüfuz eder. 

AKTİF İÇERİKLERİ

Ektoin, Gliserin, UV Koruması (Spf30)

KULLANIM

Yüze, enseye ve göğüse bir miktar krem uygulayın ve dikkatlice masaj yapın

PAYLAŞ :