Ağız Çalkalama 150 ml

Üye Girişi

Şifre Hatırlatma Servisi

GIDA ve TAKVİYELER / GIDA VE TAKVİYELER

Ağız Çalkalama 150 ml (K-13)

ÜRÜN KODU : K-13

:172,33 TL

ÜRÜN AÇIKLAMA :

Diş bakımı, vücut bakımının çok önemli bir parçasıdır. İnsanların ortalama yaşı arttıkça, dişlerin ve diş etlerinin kalitesini mümkün olduğunca uzun süre korumak gereklidir. Dişlerinizi ve ağzınızı düzenli aralıklarla temizleyerek plak ve yiyecek artıkları elimine edilir ve bunun sonucunda bakteri sayısı düşük tutulur. Bu bakım çürük, diş eti iltihabı, parodontoz ve rahatsızlık verici kokuları önler. Ağızdaki bakterilerin yaklaşık% 60'ının bulunduğu dilin arkasını temizlemek de önemlidir. Dil düzenli olarak temizlendiğinde, bu bakteriler azalır ve çürük riski de azalır. Üstelik tam olarak bu bakteriler çoğunlukla kötü kokulardan sorumludur.

Nahrin Ağız Yıkama, ağız ve boğazı temizlemek için ideal bir ektir. Sıkarak - ağzı yıkayarak dişlerinizi temizleyin, bu sayede dişler arasındaki boşluklar yiyecek artıklarından ve bakterilerden arındırılır ve tüm ağız yenilenir. Diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde bile, ağız yıkama etkili bir iş çıkarır. Ayrıca, boğularak boğaz da temizlenebilir ve yenilenebilir. Bu, enfeksiyonlardan etkin bir şekilde korunmasını önler. Her yemekten sonra ve şekerli içecekler içtikten sonra ağzınızı çalkalamanız önerilir.

Nahrin Ağız Yıkama, ideal olarak, Nahrin Dental Gel ile dişlerinizi fırçaladıktan sonra derinleme-sine derinlemesine temizlik görevi görür veya bir aperatifden sonra fırçalamanın yerini alabilir veya seyahat ederken dişlerinizi fırçalama imkanı yoksa. Kötü kokudan muzdarip insanlar için, ayrıca takma diş takanlar veya ceket kronları ile kaplı dişlerin bir kısmı olan kişiler için özel olarak endikedir.

ÖZELLİKLER

  • Alpler'in 7 şifalı otuyla zenginleştirilmiş etkili bir ağız yıkama
  • Seyahat ederken, yani düzenli olarak diş fırçalama imkanı bulunmadığında ideal ürün
  • Diş fırçasıyla birlikte günlük ağız hijyeni için optimize edilmiş destek
  • Çürüğe karşı etkili bir profilaksi
  • Hoş olmayan kokulara karşı koruma sağlar ve diğer insanlarla temasta güven sağlamak  için güzel ve taze bir his verir.
  • Alpler'in otları diş etlerine bakım ve koruma sağlar, tahriş ve iltihaplanmalara karşı korur
  • Dekaben BL ilavesi ile hem dişler hem de ağız bakterilerden kurtulur ve bu nedenle dişler çürüklerden korunur
  • Tamamen doğal bir ağız yıkama - ekolojik kurallara göre geliştirilmiştir
  • Paraben, PEG maddesi ve halojen kombinasyonları içermez (Florür ve türevleri)
  • Besin yasalarına uygun aromalar içerir

AKTİF İÇERİKLER

Dekaben BL, Pirinç Kepeğinden Elde Edilen Bitkisel İçerik, Sarı Kantaron Özütü, Kadife Çiçeği Özütü, Adaçayı Özütü, Gülhatmi Özütü, Ebegümeci Özütü, Kırk Kilit Otu Özütü, Kekik Özütü

KULLANIM ÖNERİLERİ

Bir yemekten veya atıştırmadan sonra, bir miktar Ağız Yıkama damlasını ( tercihe göre 3 damla-10 damla ) ılık suyla bir bardak içine dökün ve gargara yapın ve ağız içini temizleyin. Sonrasında tükürün. Bunu 2-3 kez tekrarlayın.

PAYLAŞ :